COMUNITATEA        TOP CLUB
PENTRU
EXCELENȚĂ ÎN AFACERI

O comunitate dedicată excelenței, cu multe programe de care suntem convinși 200% că pot fi ceea ce cauți, ceea ce ai nevoie, ceea te poate ajuta, deși poate că încă nu vezi sau nu ai încă suficiente date, informații, experiențe ca să înțelegi aceste lucruri.

Comunitatea Top Club aduce antreprenorilor cu experiență sau la început de drum un  avantaj competitiv foarte valoros

Comunitatea noastră pentru excelență în afaceri vă poate oferi o foaie de parcurs clară și eficientă pentru succes. Cu un program de excelență în afaceri de succes, compania dumneavoastră va obține un avantaj competitiv față de alte companii prin maximizarea eficienței, reducerea costurilor și îmbunătățirea satisfacției clienților.

Comunitatea Top Club îți aduce soluția pentru toate întrebările tale

Dorești să obți rezultate mai bune?

Cu ajutorul consultanților potriviți, vă puteți pregăti afacerea pentru succes. De la identificarea oportunităților valoroase de creștere până la a vă ajuta să implementați strategii inovatoare, consultanții cu experiență știu cum să optimizeze operațiunile și să reducă riscurile. 

Simți că afacerea ta stă          pe loc?

Nu sunteți singuri. Mult prea mulți antreprenori se află în aceeași situație. Din fericire, există o soluție care vă poate ajuta să schimbați situația: găsirea comunității, a mentorilor și a consultanților potriviți pentru afacerea dumneavoastră. 

Vrei ca afacerea ta să își atingă potențialul maxim?

Fie că începeți o nouă afacere sau traversați o perioadă de creștere rapidă, cu ajutorul consultanților profesioniști, puteți construi un cadru care să producă rezultate durabile.

Ți-ai dorit vreodată să te poți consulta cu experți din industria ta, dar nu ai stiut cum să îi găsești?

Având experți gata să vă ofere experiența lor, un mentor sau un consultant de partea dumneavoastră poate oferi avantajul suplimentar de care afacerea dumneavoastră are nevoie. Prin intermediul unor informații și îndrumări susținute de experiență, acești profesioniști vă pot ajuta să dezvoltați o strategie solidă de creștere, să identificați oportunități unice în cadrul organizației dvs

Ai probleme în a te menține în fața concurenței?

În acest caz, aderarea la un program al Comunității pentru excelență în afaceri vă poate ajuta. Vă vom oferi un sprijin esențial, sfaturi pertinente și conexiuni valoroase pentru a vă duce afacerea la nivelul următor.

Te chinui să ți pasul cu mediul de afaceri internațional?

Comunitatea noastră pentru excelență în afaceri vă poate ajuta să rămâneți în top

Ești pregătit să îți duci afacerea la următorul nivel?

Comunitatea TOP CLUB este soluția!

Comunitatea noastră pentru excelență în afaceri vă poate oferi o foaie de parcurs clară și eficientă pentru succes. Cu un program de excelență în afaceri de succes, compania dumneavoastră va obține un avantaj competitiv față de alte companii prin maximizarea eficienței, reducerea costurilor și îmbunătățirea satisfacției clienților.

Ce vei găsi în Comunitatea pentru Excelență în Afaceri

Mentori pentru afacerea ta

Rețeaua noastră de mentori este mereu disponibilă și gata să te ajute să îți dezvolți afacerea!

O rețea de antreprenori like-minded

Antreprenorii din cadrul Comunității pentru Excelență în Afaceri își doresc să își dezvolte afacere și să își împărtășească poveștile de succes

Cursuri făcute special pentru nevoile tale

În cadrul Comunității pentru Excelență în Afaceri am pregătit o serie de cursuri cu scopul de a îți oferi cea mai bună oportunitate pentru a te dezvolta

Antreprenori cu experiență 

Membrii Comunității sunt antreprenori cu experiență de zeci de ani. Aceștia îți vor oferi posibilitatea de a învăța chiar din poveștile lor de succes 

Evenimente dedicate excelenței în afaceri

Ai acces la evenimentele private Top Club. Acestea sunt o oportunitate excelentă de networking!

Coaching 1 la 1 cu lideri din industria ta

Programul VIP îți oferă acces la sesiuni de coaching 1 la 1 chiar cu fondatorii programului Top Club

Fondatorul Comunității

Cristian Fertea

Antreprenor, Trainer, Coach, Autor

28 de ani de experiență în afaceri din diverse domenii de activitate

Numeroase certificări, recunoașteri naționale și internaționale.

Peste 100 de afaceri mentorate.

Peste 1000 de persoane pregătite și calificate, prin programele coordonate.

Contribuție la lansarea a 80 de afaceri Start-Up.

Fondator a numeroase comunități cu mii de membri.

Most Inspiring Businessman & Business Coach- Eastern Europe, conform revistei Acquisition International.


O parte din mentorii Comunității


Sarah Jones, entreprenuer

"Orci curabitur tortor tristique, vitae sapien fusce arcu orci auctor suspendisse nisi adipiscing justo porta vulputate"

Alex Raines, entreprenuer

"Orci curabitur tortor tristique, vitae sapien fusce arcu orci auctor suspendisse nisi adipiscing justo porta vulputate"

Jonnie McRain, entreprenuer

"Orci curabitur tortor tristique, vitae sapien fusce arcu orci auctor suspendisse nisi adipiscing justo porta vulputate"

Ayo Asher, entreprenuer

"Orci curabitur tortor tristique, vitae sapien fusce arcu orci auctor suspendisse nisi adipiscing justo porta vulputate"

Petar Bašić, entreprenuer

"Orci curabitur tortor tristique, vitae sapien fusce arcu orci auctor suspendisse nisi adipiscing justo porta vulputate"

Jade Eastwood, entreprenuer

"Orci curabitur tortor tristique, vitae sapien fusce arcu orci auctor suspendisse nisi adipiscing justo porta vulputate"

Cum e mai bine pentru afacerea ta?

Să descoperi singur pe nervii tăi, pe timpul tău, pe riscul tău, pe banii tăi legat de ce funcționeză în motivarea oamenilor, finanțarea unei afaceri, promovare unei afaceri , dezvoltarea și scalarea unei afaceri si multe, multe altele

 SAU

Să le descoperi pe nervii altora, pe timpul, banii si pe riscul altora, si tu numai să te folosești de acestea plătind un preț infinit mai mic, nesemnificativ în comparație și cu un timp de implelementare incredibil de scurt pentru a-ți produce rezultatele scontate sau să o iei pe drumul pe care EGO-ul tau îți spune "Lasă că mă descurc eu, mă prind eu", asta venind uneori cu ani până te prinzi sau descoperi ceva.

Planurile de Membership


Basic

Ai acces nelimitat în cadrul  Comunității la:

lunar

Cursuri 
Knowledge Moments
Interviuri
Acces Evenimente Top Club
Acces la Biblioteca Comunității
Acces Sesiuni Q&A

Premium

Ai acces nelimitat la toate modulele Basic și:

lunar

Acces Suport Mentori
Acces Program Master Mind
Acces Forum Top Club
Acces Grup Chat
Acces la cei PESTE 500 antreprenori Top Club
Group Coaching

VIP

Ai acces nelimitat la toate modulele Basic, Premium și:

lunar

Coaching Privat
Acces la vacanțele VIP
Transport cu limuzina la evenimentul anual
Resurse de finanțare avantajoase pentru        afacerea ta

Oportunitate de neratat!

Alegerea Comunității noastre pentru Excelență în Afaceri este mai mult decât o alegere - este o oportunitate. Este o oportunitate de a debloca potențialul din cadrul organizației dumneavoastră, de a face schimbări pozitive și de durată și de a aduce idei, strategii și procese noi. Făcând pasul cel mare și angajându-vă într-un program de excelență în afaceri, vă arătați angajamentul față de creștere și dezvoltare. Arătați că organizația dvs. crede în lupta pentru excelență și caută în mod activ modalități de a se îmbunătăți.

Comunitatea pentru Excelență în Afaceri este ca o foaie de parcurs către succes. Alegerea Comunității pentru Excelență în Afaceri este ca și cum ai deschide o ușă a oportunităților nelimitate. Imaginați-vă că pășiți într-o lume plină de creștere, succes și excelență. Participând la Comunitate , puteți dobândi cunoștințele și abilitățile necesare pentru a excela în peisajul de afaceri competitiv de astăzi.

Ce spun membrii comunității

ANDREEA

"Prima dată când am auzit de această comunitate am fost puțin sceptică. De ce să plătesc pentru informații pe care le poți găsi oriunde. Am ales să mă alătur atunci când firma mea se afla         într-un impas. De atunci pot spune cu mâna pe inimă că Top Club m-a ajutat să depășec cele mai dificile situații profesionale"

RAREȘ

"M-am alăturat comunității după ce am auzit de la un amic de oamenii faini pe care acesta i-a cunoscut prin acest program. Afacerea mea s-a dezvoltat considerabil cu ajutorul resurselor găsite aici"

IOANA

"Comunitatea pentru Excelență în Afaceri este pentru mine mult mai mult decât un simplu cerc social. Toți membrii sunt foarte deschiși și săritori atunci când ai nevoie de susținere. Le-aș recomanda tuturor antreprenorilor să se alăture"

MARIUS

"Top Club este poate cea mai mare oportunitate în cariera unui antreprenor. Lucrurile învățate aici au o valoare cu adevărat inestimabilă. Conexiunile pe care ți le poți face aici sunt unice și reprezintă un mare atu"

Afacerea ta, la un alt nivel!

TOP CLUB

About

Address

Main Street,
London, EC1 5TQ, UK

help@websites.com

office@websites.com

© Copyright Your Company.  All Rights Reserved